February 2012

"milovat je lidské, odpouštět je božské" a o jednom nádherném večeru jen se mnou samou

1. february 2012 at 12:50 | Milenka Kulturní
je chvílka po desáté večer, dům spí. ležím v posteli, ve sluchátkách mi střídavě pěje Jamie Woon a Bruno Mars.. a z ničeho nic vstávám, zapínám lampičku u postele a jdu k oknu. miluji výhle z mého okna, ta sladká napodobenina parku. kus přírody uprostřed města.
za 41 minut začíná na PrimaLove Sex ve městě, to mě naláká abych si zapla počítač vzala si do ruky červenou propisovačku a otevřela Vogue na straně 139 - JERSEY GIRL hlásá nadpis, na protější straně čím dál poutavější portrét známé návrhářky Donny Karan.
"As she still says: "It´s all about what goes on under the dress." And she´s preaching the same message today. "Come on," she says to Deborra-Lee Jackman, (wife of Australian actor Hugh), whom Karan has poured into a silk jersey tube and is now wrapping in another long swathe of the fabric. "You know how to work it. I´ve taught you that, haven´t I?" She moves the fabric this way and that way to expose her favourite body part, the shoulders."
ano, před pár týdny jsem si v Anglii koupila Vogue a teď ho se zapálem překládám :)
zpět ale k včerejšímu večeru, ležela jsem si v posteli, překládala a mimo to také psala se několika muži a dvěma ženami naráz. nemusím už ani dodávat, že jedna z těch dvou je právě v Peru...
byla to prostě jedna z těch nocí, kdy si jdete lehnout v půl desáté, ale doopravdy usnete až chvilku před východem slunce - a to bez alkoholu, kávy a přátel.

*mimochodem - dostala jsem vynikající nápad!!! :D zamilovala jsem do tetování, což není zrovna novinka, ale konečně jsem přšla na tetování, které bude zdobit mou vnitří stranu levé paže -
"milovat je lidské, odpouštět je božské"
samozřejmě to bude v češtině, protože je to moje rodná řeč a samozřejmě to bude na levé ruce, protože tou píšu a samozřejmě to bude jen černé, protože mám ráda klasiku :)