January 2012

Milenka Kulturní

30. january 2012 at 12:58 | Milenka Kulturní
jsem nemocná. už ani nevím, jak se to dělá "být nemocnou".. ležím v posteli, čtu knížky, pojídám paraleny a zapíjím je vřícím čajem. případám si jako sedmiletá. v hloubi duši mám pocit, jako bych podváděla ve škole. na druhou stranu jsem doopravdy nemocná.. lidé přece nechodí do práce s horečkou..

venku krásně svítí slunce. v pohodlí sedačky, ve vyhrátém obýváku a s županem ledabyle přehozeným přes ramena, působí výhled z okna idylicky. nenechte se zmást venku je 5 pod nulou. můj dnešní první novinový titulek hlásal, že se mrazem lámou i koleje..!

už jsem neblogovala tak dlouho! můj život a hlavně moje myšlení se od posledních článků o tolik změnil! starší články jsou něco jako vzpomínka na mé první záchvěvy psaní, mládí, všeho a vlastně ničeho.. jsem šťastná, že mám tohle období už za sebou a konečně jsem dospěla do bodu, kdy jsem uchopila svůj život pevně do rukou, stojím si za svými cíli a hlavně - už vím, kam jdu! a s kým :)

ve středu jdu do divadla - ách :) jsem teď taková kulturní milenka :P a už teď se těším na další divadlo na konci března - Anna Karenina v Redutě ♥♥♥ taková škoda, že jsem si nekoupila zimní kabát z HaM, který jsem si pro sebe, pojmenovala po hlavní představitelce tohoto románu Lva Nikolajeviče Tolstého.. :/ náramně by se mi teď hodil!! moje nová filozofie zní - dopřej si všeho, na co máš a co se ti líbí! moc dlouho mi to asi nevydží, ale teď - daleko od HaM - to můžu hrdě prohlašovat :D :D :D

budu ráda, když se mi někdo ozvete.. po tak dlouhé době je to ale snad nemožné :/