May 2010

discovery mi změnilo život

30. may 2010 at 15:01 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
*nobody

ahoj! : )

nezrušila jsem "aktuální odkazy" v menu - což "jednou" vážně udělám : ) ale mrkněte se na konec menu (nenechte se zhypnotizovat sešenkami..) a přečtěte si pár odkazů na odkazy : ) díky.. vlastně díky mně : P  ne nejsem egoista, omlouvám se : P

yesterday i wrote something in english. so let´s go:

i read english books. i listen bbc on the radio. i watch english tv programmes. my english is better and better. (oh shit, maybe i´m egoist : D) i decided to start - sometimes - write my articles in english. i should prepare everyone to mistakes (: P) and too i beg everyone to correct my mistakes : )

no pro dnešek by to stačilo : D

jinak zítra po 14 dnech opravdová škola s opravdovým rozvrhem.. maminko! a pořád prší... : )

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

28. may 2010 at 20:35 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
45646

tenhle rok. 2010. možná je to už tím číslem, je pro mě vlastně sakra moc úspěšným rokem plným změn - očekávaných i neočekávaných, splněných přání a snů. ještě není vůbec konec skoro ani polovina roku za mnou/námi a já už píšu o tom, jak se mi vydařil : D

tenhle rok je pro mě prvním rokem na střední. odmilovala jsem se ze své velké lásky (ikdyž to zrovna teď po těch ohních celkem pokulhává : P ), podstoupila velký mezník v životě ženy - první prohlídka na gyndě ; D jo a taky ty kontaktní čočky - to byla velká změna ; )

skoro nic už mě nenapadá, ale já to prostě cítím. cítím tu změnu až v konečcích prstů a je to dobrá změna. je to ten vnitřní pocit, který vám říká, že jdete tou dobrou cestou : )

dopis mému milému

19. may 2010 at 14:57 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
začala jsem - zase - psát dopisy. dneska jsem odeslala druhý.  přišel mi zatím jeden : ) je to v začátcích a nezačala jsem kvůli špatnému stavu české pošty ; P začala jsem možná kvůli slohové práci. byl to dopis. dopadl - dle mého názoru - špatně. učitelka zatím neměla čas se vyjádřit, ale jejímu názoru ve srovnání s ostatními nepřikládám velkou váhu ...


koupila jsem si dneska tři obálky. lepící pásku. paniny s kuřecím masem (!) a to je všechno. chtěla jsem zajít do Reservedu a koupit si nějaký tričko, protože jsem ráno usoudila, že jich mám doopravdy málo : P cestu ze školy ale začlo pršet a já si nevzala nic, co by mě nějak uchránilo před rozmazanou řasenkou na důkaz soucitění s mývalem.. škoda, zítra ráno mi nezbyde nic jiného než usoudit, že si musím koupit nějaké tričko, protože jich mám doopravdy málo ; P

celý tento odstavec má pointu v mém dětství, takže jestli jste se mnou někdy bydleli, má smysl to číst:
dnes se mi stala strašně vtipná věc. bylo to jako za mlada, koupila jsem si - výše zmiňované - paniny a myslela, že papá (=otec) je už z domu, jenže on se byl jenom projet před tou svou velkou cyklistickou akcí (na které se v tomto momentu, kdy mých deset prstů píše tento článek, už nachází) a já na pohodu v tričku a spoďárech si chodím po bytě, přeměřuju, který nůž by byl na to super kuřecí maso s kary nejlepší a najednou (!) zvoní! vrátil se! nejvitpnější je na tom, že jsem si talíř s paniny a super nožem schovala do skříně! bylo to něco jako instinkt! : D prostě jsem je schovala do skříně, málem spadla při oblíkání tepláku a potom, jako by nic šla vstříc domovním dveřím říct good afrernoon mému papá! no prostě lochec..

hrozně se mi líbil tento článek.

přemýšlím, jestli mám napsat dopis mému milému : ) nechám to na vás. napiště mi svůj názor. třeba i celkově na dopisy : )

měla bych se jít učit, ale jsem na to až moc šťastná : ) já jsem teď tak nějak často šťastná a řeknu vám, že je to paráda, být takhle happy jak dva grepy : )

Muzejní noc a deštivé ráno po galerii

16. may 2010 at 16:12 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
blond

ztratila jsem pesimismus a vzlétla do nebe, i přesto že jsem byla donucena svou lásku změnit v přátelství. řeknu vám, že když ho milujete a on už ne, nikdy nebudete cítit něco jako přátelství. vždy když ho potkáte bude to on. já a on. láska vs. přátelství. ale zpět k první větě: ztratila jsem pesimismus a vzlétla do nebe, i přesto že jsem byla donucena svou lásku změnit v přátelství.

jiná, náhle jiná, zamilovaná : P

14. may 2010 at 15:48 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
Jednou- budu mo(u)drá
fascination
Asi- nejsem les(bička)
Musím- zasadit strom
Chci- flirt
Určitě- najdu prince
Často- se směju
Nesmím- umřít
Mám ráda- tuňáka
Nesnáším- mastné vlasy
Miluju- muže, přírodu a ticho
Nemám ráda- hmyz
Někdy- pláču
Obdivuju- smyslnost
Občas- mi chybí pohled do jeho očí
Nepotřebuju- televizi
Nechci- pot
Potřebuju- vodu, cerálie a ovoce
Nikdy- nekouřím
Málokdy- se opiju
Možná- vystuduju dvě vysoké školy
V příštím životě- extravagantnější, usměvavější a celkově uvolněnější

yell

8. may 2010 at 10:38 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
penis and vagina XDtwitter: ve středu po půl roce přijel papá. mám novou televizku, je hrozně sexy, no prostě červeně orámovanej samsung je vždycky hrozně sexy! : P měla jsem mluvní cvičení. ani se mi moc neklepali ruce, když ho srovnám s rudostí mých tváří u mého prvního-životního-mluvního cvičení snižuje se to.. s takovou možná zvládnu i maturitu..
dnesk jdu s Verr na oběd, hrozně se těším na gnocchi [knoči] ! !
včera byla chvilka s Paulem na icq.. byla jsem - zase - ospalá, ostatně jako každý páteční večer a on neměl náladu.. tak jsem mu jen napsala, co jsem potřebovala a on mi na to "kýval".. nezdá se to, ale bylo to celkem uspokojující..
twitter dovouluje, myslím, jen 250 znaků?! (v tom případě mažu to úvodní slovo a přepisuju na yell : P
tak pěkný víkend, jdu dopít 450g nízkotučného mléka s živou mikroflórou (!) a potom vyfoukat vlásky a čočky! ano, dnes je druhý den odvážného nasazování kontaktních čoček!

a na závěr ještě:
yes i watch

tvít

3. may 2010 at 18:34 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
*go left

twitter: dneska jsem šla vyzkoušet kontaktní čočky. právě je mám v očích. mám báječný pocit ostrých detailů v dálce. dostala jsem jakoby nový náboj do života. všechno se zvládne! všechno je báječné! a pěkný horoskop v metru: když už začnete ve vztahu téměř vše vzdávat, najednou se rozsvítí naděje, že není tak zle. dostanete šanci.

1. máj : )

1. may 2010 at 15:26 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
the lovers
Byl pozdní večer - první máj -
Večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
Kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
Květoucí strom lhal lásky žel,
Svou lásku slavík růži pěl,
Růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných
Zvučelo temně tajný bol,
Břeh je objímal kol a kol;
A slunce jasná světů jiných
Bloudila blankytnými pásky,
Planoucí tam co slzy lásky.

...snad není už ani není, co dodat snad jen, že za těch šestnáct let mě ještě nikdo pod rozkvetlou třešní na prvního máje nepolíbil a že chystám článek o mém vztahu se vztahy : )

by the way i was yesterday on Čarodějáles. hlavně na Charlie Straight : - * měli jsme s V. jako jediný dvě trapky jejich červený a modrý tričko : D potkali jsme je a oni se na nás tak pousmáli : D ách : D nejlepší songy.. o Johnym, co ho pořádně naštval, duet s naší pomocí, o tom co budou některé holky dělat s některýma klukama po Čarodějálesu a hlavně o tom, když děláte nazí stojku ve svém pokoji a někdo příjde : )