voluptuousness

26. april 2010 at 14:51 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
chtěla bych toho spoustu napsat. od každého kousek. kousek proto, že dál už nevím. kousek proto, že dál už to neznám. kousek proto, že nevím jestli mu mám říct, co mu chci říct. možná je můj pan božský a možná je on mojí překážkou k dalšímu honu za smyslností. ↓

grrr

brouzdala jsem DA. smyslnost. voluptuousness, což nezní ani nějak moc anglicky, ale přesně to vystihuje překlad: smyslnost, vnadnost, přitažlivost, dráždivost, rozkošnost! už stačí jen dodat.. yeah! : D *pro ty, co chtějí něco víc londýnského popř. newyorkského mám tu taky sensuality, což je mimo smyslnosti také překládáno jako "smyslovost" nebo "senzuálnost" což jsem v prvním použití slova smyslnost říct nechtěla... chtěla jsem psát o ženách, které dovedou dát svoji vnitřní i vnější krásu světu na odiv. jsou smyslné. je to v pohybech? v gestech? v očích? ve výběru slov? ano! nebo ne?
64645

brouzdala jsem DA. můj názor na fotografie a kresby se vine jiným směrem než doposud. největším hitem letošího léta jsou ženy. (možná je to taky tím, že typ mužů, jenž obdivuji pro jejich ... nevím co, se asi nechce moc fotit... ?) po nich následuji zapadlé uličky, významná a všemi známé památky počínaje Paříží konče Perugií (asi se to tak nepíše..) a samozřejmě i ne-francouzská města.. jen si teď nemůžu na žádné vzpomenout : D moje nadšení pro ilustraci ochabuje. musí mě to okouzlit na první pohled, takže na to má v průměru deset setin vteřiny. přiznávám, že nejsem moc benevolentní (=laskavá, shovívavá) .. ke svému hitu letošního léta asi ještě přidám, že přirozenost je lepší než krása. slovo krása se nehodí, spíš že přirozenost je mnohem otevřenější, přístupnější, podmanivější, okouzlující a smyslnější než dokonalost. dokonalost je až moc svazující, aby dosáhla něčeho tak obdivuhodného, jako je smyslnost. dokonalost je povrchní náhražkou otupělých. (tu poslední větu, jako kdybych ze sebe vyzvracela. *omlouvám se, ale dneska jdu nějak do sebe. poznáte to už podle toho dlouhého odstavce. odstavec = myšlenka a moje myšlenky jsou dnes opravdu nějak dlouhé a propracováné skoro až do detailů vlastního přesně vymezeného názoru : D

*každý článek po sobě čtu, nejdřív ho zveřejním a pak si ho přečtu, mám otevřený blog a čtu. nejen kvůli překlepům, hrubkám ale taky kvůli spadlým mostům. taky se vám stane, že si to myslíte, myslíte si dokonce, že už jste to řekli, napsali a ono nic?
dneska neuvěřím jen tak někomu, že můj článek přečetl. možná jste to přečetli, ale potřebujete čas na vstřebání a na pochopení. máte čas?a teď k akcím uplynulých dní : )
- byla jsem znovu na gynekologií, mám za sebou devět večerů s devíti zářivě (až radioaktivně vzlížejícími : D ) svítícími čípky
- koncem příštího týdne si jdu vyzvednout nové brýlky
- za 14 dnů si jdu pro kontaktní čočky *jupí !!!
- dneska se budou na Kraváku pouštět lampiónky... ♥
- dneska v osm ráno jsem zmrvila čtvrtletku z matiky
- začala jsem se pravidelně a samovolně budit 30 minut (= 5:55 SEČ : D) před tím, než mi zazvoní budík... oh můj ty bože!
- naučila jsem se znovu zabrat a dostat se do fáze tajemného snění na dobu 30 minut
- i s přestávkou se vstává hrozně... asi je to tím budíkem ... ?
- koupila jsem si rifle a třesu se blahem při pomyšlení na ty, co jsem si nekoupila.. (stály tři litry.. ne že bych na ně neměla - a to myslím vážně - ale tři litry?)
- koupila jsem si bermudy
- začala jsem se chovat jako student (trvalo mi to tedy 7 měsíců, než jsem se přeorientovala na nový způsob života : )
336
mějte se : )
 

Be the first one to judge this article.

Poll

káva nebo čaj?

káva
čaj

Comments

1 promiscuity promiscuity | Web | 26. april 2010 at 19:43 | React

Ha ha, díky.. a já je chci zase ostříhat, jsou děsný totiž :D Tak ono to umí šíleně moc :) takže paráda. Jo my máme taky dost velkej monitor, ale je to strašně roztomilé a ten co jsem si vybrala je prostě bomba :D
Nebyl tady už tenhle článek jednou?

2 Mish-ka Mish-ka | 27. april 2010 at 15:22 | React

[1]: jo byl : D je důležitější než Ovečka, a protože teď dám od častého psaní ruce pryč, dala jsem ho hned na ránu : )

3 suave suave | Web | 27. april 2010 at 19:44 | React

http://www.youtube.com/watch?v=vp4sqGhPZNQ

..dokonalost je povrchní náhražkou otupělých... Z toho rozhodně nezvracej, to je moc dobrý názor. :)
Celý tenhle článek se mi dost líbí, to jak to vše popisuješ, tu ženskou přirozenost, vždyť to je to nejkrásnější.

Jinak mockrát děkuji za komentář u mne, na blogu. :)

4 Mish-ka Mish-ka | Web | 27. april 2010 at 21:04 | React

[3]: děkuji, vážím si tvého názoru a zvracet nebudu ; )

5 Lady Fairytale Lady Fairytale | Web | 30. april 2010 at 8:48 | React

Páni, tak tenhle článeček mě nutil přemýšlet moc dlouho... :) Přečetla jsem si ho už dřív, ale neměla jsem čas se vyjádřit... Prostě... 8-O Souhlasím, nemám slov a obdivně na tebe hledím... :-? Vážně smekám! Tvýcm chaotickým způsobem je to vyjádřeno dokonale... ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.