Jsem šťasntý člověk.

24. december 2009 at 9:41 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
dvacátého-čtvrtého prosince roku dva tisíce devět (asi tam mám hrubku, ale jsou vánoce..)


číslovat to protentokrát nebudu, měla bych slavit Vánoce, popíjet vínko a...ale místo toho, mám kolem sebe bordel (nebudem to přehánět, kdyby jsem posunula pár věcí nevypadalo by to zas tak horzně...kdyby..)a chytám z toho trochu špatného svědomí, ale co, mám prázdniny po 4 měsících neutuchajícího výkonu s občasnými výbuchy zlosti nad blbostí druhých a nad mou leností.

jdu péct muffiny ze sáčku, naposledy když jsme něco pekli ze sáčku, pozvracela jsem zeď a musela jsem vypadat hrozně, protože se na mě taťka jenom soucitně podíval a řekl: "se stane.." potom se pozvracela mamka a taťka se usmál a řekl: "doopravdy teď nemám rád perníky" (pekli jsme totiž tenkrát perník ze sáčku...)

jdu to zkusit dělat podle návodu, ale mají tam napsáno, že mimo jiné, tam mám dát jedno vejce velikosti M...tak nevím nevím...: D


neplánuj nic na dnešek, vyzvedne Tě Ježíšek. Psala jsem mu do nebe, ať Tě taky přivede. Chci pod stromečkem místo darů, každého z mých kamarádů. Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje Tvoje Katka.
veselé vánoce pusíci! proč? protože ježíš se narodil v březnu a rudolf musel být samice! : D


dělám srandy... jsem šťastný člověk, mám přátelé...a miluju je a oni mě...♥ 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Joy Joy | Web | 24. december 2009 at 12:32 | React

Ďakujem za krásnu vianočnú historku o ktorej sa mi bude ešte dlho zdať :-D Šťastné a veselé a veľa fotiek zo Zanzibaru!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.