brousím zuby na tu frankofonní zem

20. december 2009 at 18:06 | Mish-ka |  *13 měsíců v roce
Stačí jedna věta, jedna domněnka vypuštěná s úst určité osoby a vy ji začnete brát jakou blízkou, jasnou a neodkladnou budoucnost, která vás pohltí a možná, ale opravdu jen možná a za podmínky, že budete dřít jako koně, vám něco dá.

o čem že mluvím?


ano.

ne?

co kdyby vám někdo řekl, že počká až doděláte střední pak se sebereme a pojedeme na tři roky bydlet do Bruselu. ano? ne? proboha!

nemám nic proti Bruselu, po pravdě řečeno musela bych kapku hledat než bych našla se zavřenýma očima Belgii...ano stydím se ale...

takže ano? stejně nemůžete říct ne. proč? protože by jste byli sami proti sobě. proč nejet na tři roky pryč? proč? co mě tady vlastně drží? rodina? ta po-jede se mnou, přátelé? ti mě budou obdivovat a za týden odjedou stejně jako já.... tak co? nic. možná potencionální přítel.... nebudu si pokládat potenciální otázku ohledně potenciálního hledání přítele. proč? protože jestli najdu potenciálního přítele budu ho potenciálně milovat a pokud neotěhotním, jakože se na to nechystám, tak i naše potenciální láska mi nezabrátní odjet. proč? protože mluvíme o Bruselu!

jen si to představte! Brusel! 3 roky! angličtina, němčina, francouzština na každém rohu...bože to je ta šance! to je ta šance, co vám dává tahle moderní doba! to je ta výhoda o které spousta lidí mluví a stejná spousta lidí ji nikdy nezažila. to je ona. to jsem já. to je Brusel.

http://th09.deviantart.net/fs28/300W/f/2009/251/3/3/In_love_by_black_ladybird.jpg

http://th01.deviantart.net/fs26/300W/i/2008/185/8/e/Brusel_7_by_Ceruzzka.jpg
 

Be the first one to judge this article.

Poll

ideální dovolená je pro mě v

létě u moře
zimě na horách

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.