ó kláním se nad tvými silnými a přesnými úhozy! ó ty! Klávesnice!

4. october 2009 at 15:10 | Mishka |  *13 měsíců v roce
jak je to tady tak krásně rozčleněné. blogy o něčem, blogy o ničem, blogy na něco, blogy na nic...

včera jsem si nakrásně vyplnila nějakej dotazník pro fakultu už-nevím-čeho. pozoruhodné jak roztřídili blogaře a blogařky pěkně do škatulek a do procent. V příštích dvou třech dnech by mi měl přijít nějaký e-mail o nevím čem, možná o tom kam jsem se zaškatulkovala a zaprocentovala svými odpověďmi třeba o facebooku já. tak uvidíme, kam až hraničí moje neskrotná závislost na všem co vidím, čtu a slyším :)

hodiny psaní na klávesnici se pro mě změnili v dvouhodinový boj mezi moji psychikou a horními končetinami. musím uznat, že je to nelítostný boj nehet za nehtem... ale s uspokojivým výrazem ve tváři píšu "e" a snažím se pochopit, co a kde mám od-entrovat...a musím říct, že ZAV je dílo boží Klávesnice!
můj společenský život se smrskl na konverzaci o kondomech u oběda, ICQ každý druhý nebo třetí večer s Pavlem a špinavou vidinu divadla s Verunkou....kdo prosím vás vyřkl slova, že střední škola je vodvaz?! vidím to zatím, jako provaz se smyčkou na konci...

mějte se a oslavte příchod Zimi pořádnou porcí dopisního papíru a loupáčků s máslem a grankem :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Befond Befond | Web | 5. october 2009 at 19:12 | React

Ať si každý říká co chce ... pro mě je zatim střední více méně noční můra,kde mě týrají hodinu co hodinu a já to rádoby s úsměvem snáším a vůbec netrpím :D!
P.S: líbí se mi tu :) a myslím,že budeš v té většině blogů o něčem :)

2 Clare Clare | Web | 6. october 2009 at 19:07 | React

ZAV je na prd. Písemky jsem vždycky napsala všemi šesti a měla výbornou.

Střední mě taky začíná štvát, po těch čtyřech letech. A nejvíce mě štve tento čtvrtek. Už přemýšlím, jestli si zlomím pravou nebo levou ruku, abych se tomu vyhla :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.