nebaví mě peníze...omšelost je tak pofidérní...

18. september 2009 at 18:16 | Mishka |  *13 měsíců v roce
tak jsem se po prvé v životě zadpatovala. zadaptovala jsem se mezi skupinu 30ti lidí, se kterými budu trávit nejdůležitější část svého života. budu se muset za 4 roky rozhoupat a to není nějak velká sranda natož mezi skupinou blbců...mám ale štěstí potkala jsem 29 lidí s kterými mi nevadí trávit silnou většinu dne, týdne, měsíce, roku.... :)

je toho na mě moc. nemusím vlastně vůbec nic, ale i přesto toho mám moc... ale nějak tak jinak moc. dřív jsem toho měla moc a byla jsem na sebe nasraná, že toho mám moc... teď toho mám moc a vím, že se to prostě děje, je toho sakra dost a nic mi to nedělá.... :)

postupem času a návalem událostí jsme zapomněla na základku. vážně zapomněla. nebylo to tam tak hrozný ale zapomněla jsem a zapomínám na věci, který jsme nechtěla nikdy zapomenout, protože jsem si myslela že na ně zapomenout nesmím, nemůžu, nechci.... Já můžu....a hlavně chci a s tím návalem události to jde lehce... :)

Pro Clare jsem to "tady" trochu ulehčila... :)

Byla jsem si dneska pro flashku, vedle stolu mi okupuje koberec se sýrem tiskárna a vybírám si klávesnici pro ZAV a žehličku na vlasy... přestávám škudlit a zítra budu tak dlouho chodit po obchodech než utratím minimálně 2 litry...a stejně budu mít pořád na noťas, co vůbec nepotřebuju a aktivovanou kartu s trvalým příkazem...já prostě nejsem na peníze... nebaví mě...

já chci jen ovocnou zahradu na tichomořským ostrově s mangem a banánem....to je můj osud...okusovat mango a prodávat žlutý banány na ostrově pohodářu... kouřit trávu a všechno bez peněz, protože nemůžu na prstech cítit tu jejich omšelost...
 

1 person judged this article.

Comments

1 Clare Clare | Web | 18. september 2009 at 18:27 | React

Ó, děkujeme - už se orientujeme mnohem lépe a taky se nám to ohromně líbí.

(Když mluvím v množném čísle, mám na mysli sebe a svých dalších několik Já.)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.