20. september 2009 at 20:38 | Mishka |  *13 měsíců v roce
mám uměleckou duši zahloubanou pod nánosem svetrů. mám malé množství dřevěných korálků a o trochu víc náramků z dřevěných korálků. mám mnoho otázek a ještě víc odpovědí. mám tajné lásky. mám tajné úchilky a věci, které dělám jen v zavřených místnostech bez plyšových zvířat.

bojím se chodit temnými uličkami a chci zemřít při řízení Lexusu nebo Ferrari. cítím se krásná a cítím se ošklivá. miluji adrenalin a své umyté vlasy. neumím mluvit před třídou. jsme stydlivá a ve frontě na reklamaci bot si stále dokola odříkávám naučené souvětí.

lidé mě překvapují svými otázkami. hlavně těmi o sýru a minutách.

dala bych nevím co, za špenátové pole a mandarinkovou álej. chci mít dvě děti a chci aby měli oddělené pokoje a chci psa co nemá blechy ani klíšťata a když jsem nemocná vyvenčí se sám.

jsem michaela ale přátelé mi říkají míšo. nepřátelé se mě ptají zda se jmenuji michala a já jim zuřivě odpovídám ne. nedokážu udržet své nervy na uzdě. propukám v hysterický pláč, když na mě otec zvýší hlas a chce vidličku. mám z něho nehorázný strach. mám strach a bojím se svého vlastního strachu. stejného strachu, ktrý mi nedokáže dovolit plynule mluvit mluvní cvičení.

motýli v břiše mi poletovali pokaždé, když se ke mně nahl a mluvil tichým hlasem. milovala jsem jeho pohledy do očí. do mých očí. on jediný zahodil mé chyby a díval se na mě. jenom na mě samotnou. zkazila jsem, co se dalo a on se na mě dívá stále stejně. už s ním neumím mluvit, rozbilo se to na miliardy kousků a já v nich teď chodím a točím se dokola...

jakmile začnou padat sněhové vločky toužím po kávě a šampanském. jsem ráda ve společnosti těch nejmilejších. ráda se bavím, ráda se odvážu, ráda tančím...

vánoce jsou kouzelné období oslav přátelství a klidu. miluji klid, své přátelé a červené víno.

miluji. miluji a chci být milována!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 all all | Web | 22. september 2009 at 6:44 | React

tak to  jsem moc ráda, že jsem tě poznala o něco víc :) mimochodem, jak jinak, opět krásně napsané, padám

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.